Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

НАТО прогнозує новий, більш широкий та кривавий етап війни в Україні

У НАТО прогнозують другий етап війни в Україні. Передбачається, що він матиме більш широкий фронт та буде ще кривавішим. 

Про це заявив заступник генсека НАО Мірча Джоан, пише ЄП

Відповідаючи на запитання про те, що очікується в Україні в найближчі два тижні в контексті тиску 9 травня, коли в День перемоги Росія повинна буде тріумфально продемонструвати результат вторгнення, Мірча Джоане сказав, що оцінка НАТО така: відновлення наступу російською стороною "неминуче".

"У нас є всі ознаки перегрупування сил, поповнення масових втрат, завданих на першому етапі війни, проблем матеріально-технічного забезпечення та військової підготовки – все це свідчить про те, що нас чекає неминучий вступ у другий етап цієї війни, вже дуже кривавої. Ми входимо в другий етап, складніший, відмінний за характером від першого етапу, на значно ширшій території, як на сході, на Донбасі, так і на півдні, в бік Криму і Маріуполь. Отже, за нашими оцінками, ми входимо до другого, більш складного етапу цієї війни, яка, здається, затягується"", - сказав він. 

За його словами країни НАТО продовжать підтримувати Україну в її "справедливій" війні проти російського загарбника і з вступом у інший етап війни. Він підтвердив, що Україна потребує підтримку та отримує її від союзників по НАТО для такого типу війни

 

Читати також