Назвали 10 громад Рівненщини, де найкраще організовано військовий облік і бронювання

На Рівненщині у сімох громадах в квітні відбудуться перевірки стану військового обліку. Перевірятимуть і місцеві підприємства.

Інформують у Рівненській ОДА та зазначають, що у 2023 році було перевірено 530 об'єктів.

Як повідомили в обласному ТЦК та СП, найкраще робота щодо обліку та бронювання організована у десяти громадах. Серед них – Антонівська, Привільненська, Козинська, Зорянська, Шпанівська, Головинська, Деражненська, Миляцька, Мізоцька, Володимирецька. Також належним чином організована діяльність у цьому напрямку ще на 25-ти підприємствах і установах. 

Серед недоліків, що виявляють під час перевірок: відсутність наказу стосовно відповідального за мобілізаційну роботу; недотримання строків і форм повідомлень про зміну облікових даних; відсутність графіків звіряння даних; заповнення документів із порушенням вимог законодавства.

У 2024 році інспекції щодо стану військового обліку в державних органах, установах, організаціях та навчальних закладах продовжаться. Зокрема, заплановано понад пів сотні обласних комісійних виїздів. У квітні  запланували відвідати 7 громад та підприємств Рівненщини.

Свої перевірки проведуть також районні комісії.

Читайте також