Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Назвали громади-аутсайдери з вакцинації на Рівненщині

Сьогодні під час брифінгу перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Сергій Подолін назвав громади лідери та аутсайдери за темпами вакцинації. За його слова, критична ситуація у селі Пісків на Костопільщині.

Незадовільні темпи вакцинації відмічають у Корецькій, Костопільській, Бугринській, Рокитнівській, Старосільській, Зарічненській, Мирогощанській і Привільненській громадах.

Лідерами з вакцинації в області нині є Рівненська, Бабинська, Дубровицька, Клесівська, Варська, Зарічненська, Дубенська та Підлозцівська громади.

У Рівному вже провакциновано 56 тисяч осіб, у районі – понад 40 тисяч, у Вараському – понад 13 тисяч вакцинованих. Найгірша ситуація, за словами Сергій Подоліна, у Сарненському районі.

«Справа у тому, що керівники територіальних громад мають пункти щеплень, яких сьогодні більше ста на території області, які забезпечені вакциною, бригади навчені, але робота не контролюється у деяких громадах і люди на місцях, громадяни, не знають, як це зробити. Це нонсенс, але ми ці речі виявляємо», - сказав Сергій Подолін.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.