Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Назвали громади-аутсайдери з вакцинації на Рівненщині

Сьогодні під час брифінгу перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Сергій Подолін назвав громади лідери та аутсайдери за темпами вакцинації. За його слова, критична ситуація у селі Пісків на Костопільщині.

Незадовільні темпи вакцинації відмічають у Корецькій, Костопільській, Бугринській, Рокитнівській, Старосільській, Зарічненській, Мирогощанській і Привільненській громадах.

Лідерами з вакцинації в області нині є Рівненська, Бабинська, Дубровицька, Клесівська, Варська, Зарічненська, Дубенська та Підлозцівська громади.

У Рівному вже провакциновано 56 тисяч осіб, у районі – понад 40 тисяч, у Вараському – понад 13 тисяч вакцинованих. Найгірша ситуація, за словами Сергій Подоліна, у Сарненському районі.

«Справа у тому, що керівники територіальних громад мають пункти щеплень, яких сьогодні більше ста на території області, які забезпечені вакциною, бригади навчені, але робота не контролюється у деяких громадах і люди на місцях, громадяни, не знають, як це зробити. Це нонсенс, але ми ці речі виявляємо», - сказав Сергій Подолін.

Читати також

30.11.2023 На Запоріжжі обірвалось життя 33-річного бійця з Рівненщини

- Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого захисника України та закликаємо молитвою та добрим словом згадати Героя, який віддав своє життя за майбутнє України. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та нехай добрий, світлий спомин про Воїна стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті. Сумуємо, низько схиляємо голови у скорботі, - йдеться у повідомленні.