"Не хочеться забігати наперед": директор Рівненського аеропорту про регулярні рейси

Після завершення реконструкції злітно-посадкової смуги Рівненський аеропорт зможе приймати регулярні авіарейси. Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко під час форуму "Україна 30. Міжнародна політика" повідомив, що перші рейси з Рівного встигнуть запустити до кінця цього року. Про це пише ЦТС.

- Це все добре, але не хочеться забігати наперед. Так, ми працюємо над тим, щоб запустити регулярні рейси. Поки я не хочу говорити про конкретні напрямки, бо це комерційна таємниця, - розповів для Рівне Медіа директор Міжнародного аеропорту "Рівне" Ігор Насинюк.

Очільник рівненського летовища додав, що невдовзі в аеропорту мають почати масштабні роботи з реконструкції. На це з державного бюджету передбачили понад 75 мільйонів гривень. До кінця цього року планують завершити реконструкцію периметрів огорожі і встановити радіотехнічне обладнання. 

Раніше у Рівному говорили про можливий запуск регулярних авіарейсів до Києва та Польщі. Кілька років поспіль з Рівного літали чартери до Туреччини та Єгипту, однак цього року великі туроператори вирішили обмежитися польотами з найбільших міст України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному хочуть «оживити» аеропорт: вже мріють про авіарейси до Києва та Польщі