Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Не міг вимовити слово "паляниця": у Рівному затримали підозрілого чоловіка з Білорусі

До поліції ще 22 березня звернувся небайдужий рівнянин про підозрілого чоловіка. Він помітив автомобіль Skoda Octavia на держномерах Рівненської області на вулиці Симона Петлюри. 

Автомобіль був перевантажений. 

Як повідомляють у патрульній поліції Рівненської області, 42-річний уродженець Гомеля плутався у поясненнях та не міг чітко пояснити мету свого перебування на Рівненщині. 

Під час перевірки у нього виявили блокнот та записи, які викликали підозру, а також пакунок, замотаний скотчем, у якому, ймовірно, знаходилась вибухова речовина. 

Чоловік не міг вимовити слово "паляниця". На його думку, це слово значить споруду з балок. На місце викликали працівників СБУ, які знайшли в чоловіка паспорт громадянина рф для виїзду за кордон, внутрішній паспорт рф, військовий квиток рф, документи, які підтверджують наявність нерухомості у рф та АР Крим, а також адміністративний протокол, складений на нього фсб рф.

Наразі йому оголосили підозру у незаконному поводженні з вибуховими речовинами.

Читати також

21.05.2022 Путін у глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти - Буданов

- Путін в абсолютному глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти. Він не може перемогти з об’єктивних причин. І щоб зупинити це, він повинен визнати, що Росія зовсім не така сильна і велика держава, яку він хотів зобразити. Водночас, мене дивує російська дурість. З усіх варіантів, які були у путіна перед початком війни, він обрав найжорстокіший і найгірший варіант. Російські фахівці неодноразово попереджали його, що цей варіант останній, і його потрібно дуже ретельно оцінювати. Тепер ми бачимо результат”, – сказав Буданов. Також він підкреслив, що Україна воюватимме, доки з її території не будуть вигнані усі російські війська. “Я не знаю жодних кордонів, крім кордонів 1991 року”, – сказав генерал-майор Кирило Буданов, маючи на увазі рік відновлення незалежності України. “Хто може змусити Україну заморозити конфлікт? Це війна всіх українців, і якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може або не може захищатися, то він серйозно помиляється”, – додав він. Під час інтерв'ю він зазначив, що для прискорення контрнаступу Україні терміново потрібні ракетні комплекси середньої та великої дальності, великокаліберна артилерія та ударна авіація. “Ми ведемо війну на своїй території. Якщо хтось вважає, що у нас повинні бути обмеження щодо використання деяких видів озброєння, я хотів би нагадати, що Росія тут використовує абсолютно всі види озброєння, які є у неї, від крилатих ракет, які запускають з підводних човнів, до стратегічних бомбардувальників. Тут застосовано весь спектр російської зброї, окрім ядерної”, – зауважив генерал-майор Буданов.