Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Нема сенсу жити": у Польщі українка кидалася під автівки, дізнавшись, що рф вбила її доньку

42-річна біженка з України кидалася під колеса автомобілів у Варшаві, дізнавшись про те, що Росія вбила її 20-річну доньку.

Як повідомляє польське видання Wiadomo?ci Warszawa, жінку врятували поліціянти, які патрулювали одну з вулиць польської столиці. Поліцейські помітили, що жінка намагається кинутись під автомобілі.

Поліцейські зупинилися, щоб допомогти жінці, але вона виривалась та кричала щось українською.

"Ми взяли її під руку і відвели з дороги, але вона виривалася від нас. Коли я почув, як вона кричить українською, я одразу подумав, що її поведінка може бути пов’язана з війною. Я не помилився", – згадує поліцейський Гжегож Піщек. 

Як виявилося згодом, українка перебувала у стані шоку та не могла пояснити, що трапилося. Згодом прибули медики та перекладач. Під час спілкування жінка розповіла, що приїхала з України, тікаючи від війни. Напередодні українка дізналася страшну звістку -  російські окупанти вбили її 20-річну доньку.

"Після розмови перекладач пояснив, що жінка 42-річна українка і щойно дізналася про загибель своєї 20-річної доньки внаслідок бойових дій. Тому вона вирішила, що нема сенсу жити", – додав інспектор.

Українку госпіталізували. Вона перебуває під наглядом польських медиків.

Читати також