Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Немає "живого" місця: по яких дорогах Рівненщини краще не їздити (ВІДЕО+ФОТО)

На Рівненщині кілька днів вирувала негода - снігопади та перепади температур негативно вплинули на стан доріг. У мережі водії почали нарікати на вибоїни та калюжі. Нібито, асфальт сходить разом зі снігом. 

Ремонтувати дороги розпочнуть не раніше, ніж прийде стабільне потепління. Тож, автомобілістам області доведеться терпіти до весни.

Ми зібрали в одному матеріалі відео- та фото-скарги водіїв, щоб попередити про найбільш складні ділянки доріг Рівненщини.

Отож, у спільноті rivne_1283 опублікували ролик, на якому показують стан березнівського мосту. Дорожнє полотно мосту покрите вибоїнами, глибину яких важко визначити через калюжі.

Стан доріг не влаштовує і мешканців Рокитнівщини:

"Ну і звісно Рокитне-Масевичи) Ось так у нас в області дороги сходять разом з снігом! Надіємся на весняний ремонт доріг, та нову дорогу Масевичі - Рокитне!!!", - пише автор ролика з Рокитнівщини Назар Ягмиров.

Відео дивіться нижче.

На Гощанщині Альона Вахер попереджає водіїв, які планують їхати дорогою від села Чудниця до Красносілля:

"Управління капітального будівництва, запрошую на смугу перешкод з с.Чудниця до с.Красносілля. Хочу, щоб ви побачили це на власні очі та відчули ваші автівки".

У Сарнах на кільці також дорога схожа на поверхню Місяця.

У Острозі мешканці також зафільмували ями, які доводиться оминати водіям.

Читайте також: Дорожники ремонтують трасу Київ-Чоп на Рівненщині

Читати також