Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Неподалік Рівного невдовзі відкриють Центр безпеки громадян

фото - Фейсбук

Підходить до завершення реалізація багаторічної програми «Польська допомога» в рамках проекту «Підтримка процесу організації українського рятувального волонтаріату з метою підвищення рівня безпеки місцевого населення у Рівненській області». Проект співфінансований Міністерством закордонних справ Республіки Польща, пише Головне управління ДСНС у Рівненській області

Як зазначив координатор проекту, один із керівників добровільної пожежної охорони Республіки Польща генерал Марек Ковальські - основною метою програми було залучення молоді Рівненщини до вивчення пожежно-рятувальної справи та залучення до добровільного пожежного руху, який активно розвивався на території області у 20-30 роках минулого століття. 

Рівень Міжнародної програми був на дуже високому рівні, про що свідчить приїзд з робочим візитом на Рівненщину Надзвичайного та Повноважного посла Республіки Польща в Україні Яна Пєкло та Генерального консула Республіки Польща у Луцьку Вєслава Маріана Мазура.

Загалом у період з 2016 по 2018 роки було підготовлено 36 добровольців-вогнеборців з місцевого населення сіл Біла Криниця та Велика Омеляна Рівненського району, а також села Бугрин Гощанського району, котрі пройшли навчання з домедичної та пожежно-рятувальної підготовки у сучасних навчально-тренувальних коплексах Рівненщини та Республіки Польща. 

Для потреб об’єднаних територіальних громад та рятувальної Служби області в рамках програми було отримано багато сучасного аварійно-рятувального обладнання і спорядження. Зокрема у селі Бугрин Гощанського району відреставроване приміщення пожежного депо для потреб добровольців-вогнеборців, а в селі Біла Криниця Рівненського району у грудні планується урочисто відкрити перше в західному регіоні новітнє приміщення Центру безпеки громадян. Де спільно працюватимуть рятувальники, поліцейські та медики. Таке компактне розміщення дозволить забезпечити безпеку кожного громадянина навіть у найвіддаленіших селах. 

Читати також