![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024050716598512.png)
На Житомирщині сталась ДТП за участю водія автомобіля «Renault Megane» з Рівненщини.
Як повідомляють у поліції, 30-річний житель Рівненщини, керуючи легковим авто, здійснив наїзд на 29-річну жительку с. Марушівки Брониківської громади. Аварія сталась на трасі Київ-Чоп біля села Броників 3 травня.
У результаті ДТП жінка отримала травми та була доставлена до лікарні.
Наразі відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.
![](/media/img/650/2024/05/202405075193.png)