![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060514454376.jpg)
У Рівненському районі у ДТП постраждали двоє мотоциклістів.
Про це повідомляють у пресслужбі поліції області.
Як зазначається, автопригода сталася сьогодні, п’ятого червня, близько дев’ятої ранку на трасі «Київ-Чоп» у селі Колоденка.
Наразі відомо, що відбулося зіткнення двох мотоциклів та двох автомобілів. Механізм ДТП встановлює слідчий у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.
До лікарні із переломами та забоями госпіталізували кермувальників двоколісних: 29-річного жителя села Бутейки Сарненського району та 19-річного мешканця села Нова Українка.
Обоє водіїв були у мотошоломах.
![](/media/img/650/2024/06/202406054397.jpg)
![](/media/img/650/2024/06/202406051126.jpg)
![](/media/img/650/2024/06/202406058069.jpg)