Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Обидва керівники Рівненщини сьогодні - у Києві

Сьогодні у Києві тривають публічні консультації щодо змін до Конституції України в частині децентралізації. Участь в обговоренні беруть представники з Рівненської, Київської, Житомирської, Чернігівської та Черкаської областей. Йдуть дискусії щодо можливостей та ризиків, що можуть принести конституційні зміни.

Рівненщину представляють голова ОДА Віталій Коваль, голова облради Олександр Данильчук, представники ОТГ та Асоціації міст України.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський, за зверненням Асоціацій місцевого самоврядування та експертів, ініціював проведення циклу таких публічних обговорень. Перша зустріч пройшла 25 лютого 2020 року в Києві за участю представників Верховної Ради України, Уряду, Офісу Президента України, асоціацій місцевого самоврядування, міжнародних організації та установ, експертної спільноти. Тоді учасники визначилися з формою, тематикою, очікуваними результатами, прозорістю майбутніх обговорень з регіонами.

 «Наразі для громад непростий період, адже етап добровільного об’єднання завершився. Такі зустрічі – потрібні. Це відкриті майданчики для обговорення разом з державною владою найважливіших питань місцевого самоврядування», - зазначив Віталій Коваль.

До слова, за результатами всього циклу обговорень мають сформувати положення Конституції України та законів, що дозволять успішно продовжити та завершити реформу децентралізації.

Читати також