Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Обіцяли долари, а роздали крадені сухпайки: росіяни "кинули" колаборантів у Мелітополі

Ілюстративне фото

Росія продовжує роздавати пусті обіцянки та не виконувати їх. Йдеться не лише про політичну арену, а й про взаємодію із мешканцями окупованих територій. Попри постійний обман у Мелітополі знайшлися люди, які повірили загарбникам. Як наслідок - їх ошукали.

Повідомляє "24 Канал" з покликанням на власні джерела.

Зокрема, кореспондент із Запоріжжя інформує, що прикладів, як Росія заохочує колаборантів до співпраці, є багато.

За словами журналіста, у тимчасово окупованому Мелітополі, що на Запоріжжі, зібрали підрозділ так званих "псевдоказаків". Вони нібито грають роль народної міліції – вдають, що "охороняють" громадський порядок в місті.

Як пояснив кореспондент, аби заохотити колаборантів до співпраці, окупаційна влада їм одразу ж пообіцяла платню у розмірі 20 доларів на день. За інформацією, сформовані натовпи колаборантів вже навіть встигли "погуляти" по місту та, на їхню думку, "попатрулювати".

"Однак з'ясувалося, що в Москви немає цих 20 доларів, щоб їм платити. Тому роздали вкрадені в України сухпайки замість грошей", – наголосив журналіст.

Читати також

03.07.2022 "Четвертий батальйон взяли в полон свого комбата": окупант розповів про дезертирство в армії рф

У перехопленні окупант розповідає дружині про велику кількість поранених. Оскільки їхній підрозділ тільки-но вийшов із серйозного бою. А в сусідньому підрозділі командира, який хотів втекти, затримали його підлеглі: «Четвертий батальйон, вони взяли в полон свого комбата. Примусили з ними бути, щоб не зй… (втік). Тому що в них там трьохсотих дох… (багато). Ми вчора також машини завантажили. Вже напоготові валити. Команда надійшла, стояти далі. Вчора більше двадцяти чоловік трьохсотих росіян вивезли».

03.07.2022 У полоні окупантів перебувають 8 представників місцевої влади

Це чиновники із Запорізької, Херсонської та Харківської областей. Станом на 2 липня у полоні російських військових перебувають: Євгеній Матвєєв – Дніпрорудненський міський голова Олександр Шмиголь - Вільхівський сільський голова Олександр Бабич – Голопристанський міський голова Ігор Колихаєв - Херсонський міський голова Валентина Костенко – Великокопанівський сільський голова Дмитро Ляхно - Горностаївський селищний голова Сергій Хільченко – Хрестівський сільський голова Петро Збаровський – Новотроїцький селищний голова. Зазначається, щ, на жаль, інформація про звільнення з полону Голопристанського міського голови Олександра Бабича не підтвердилася.

03.07.2022 Понад 10 тисяч маріупольців перебувають у в`язницях ОРДЛО - мер

- Мирні, цивільні жителі були затримані окупантами та направлені до місць позбавлення свободи. Відомо, про чотири такі тюрми: дві у Єленівці, Донецькому СІЗО та Макіївці, - пише Бойченко. За його даними, люди перебувають у жахливих та нелюдських умовах, як у концтаборі. Закриті у тісних камерах 2 на 3 метра по 10 людей. Маріупольці майже не отримують воду та їжу. Їх не водять на вулицю. Вони не мають жодного доступу до нормальної медичної допомоги та піддаються різним формам катування – від психологічної до фізичної. Він закликав Міжнародний Червоний Хрест та ООН звернути увагу на незаконне утримання цивільних жителів міста. Застосувати усі можливі інструменти для отримання списків ув‘язнених. Домогтися, щоб наразі вони отримали гідні умови перебування. Та спільно працювати над визволенням кожного маріупольця.