Обматюкав росію та потрапив до суду: матір школяра з Рівненщини прокоментувала вчинок сина

На Рівненщині суспільний резонанс викликало судове засідання, на якому розглянули інцидент під час останнього дзвоника у Варковицькому ліцеї. Під час заходу на вислів "Слава нації!" один із школярів вигукнув нецензурну фразу в бік росії - "п*ць російській федерації". Деяких присутніх на святі це обурило. Директорка школи написала заяву на учня через даний вчинок.

Журналісти "Рівне Медіа" дізналися точку зору матері школяра на дану ситуацію. Жінка розповідає, що суддя зняла адміністративну відповідальність з неї та дала корисні поради хлопцеві. Однак, їй, як матері, неприємно, що через висловлену фразу на її сина написали заяву.

"Він не мав того говорити там. Не добре він сказав на останньому дзвінку. Однак, справа до суду теж не мала дійти, на мою думку. Мені, як мамі, дуже шкода свою дитину, що з ним так вчинили. Зараз ці фрази всі вони говорять, і бачать, і чують. Зараз багато цих висловів. Сказали, що я його погано виховую", - прокоментувала мешканка Рівненщини.

За її словами, хлопець активний - любить пожартувати та поспілкуватися.

"Я навіть не знаю досі, як правильно з ним вчинити - чи покарати його за це. Він визнає, що не в тому місці сказав цю фразу", - каже матір школяра.

Читайте також