Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Очільник Рівного прокоментував можливість заборони проїзду легковиків Соборною

Рівнянин Сергій Клименко на сайті міської ради зареєстрував електронну петицію з пропозицією заборонити проїзд легкових авто центральною частиною міста з 7 ранку до 22:00. У тексті звернення чоловік мотивує це тим, що в центральній частині міста регулярно утворюються затори через надлишок транспорту.

Менше ніж за тиждень петицію підтримали 87 осіб з 300 необхідних для розгляду міським головою. Сам очільник міста заявив, що далеко не всі підтримають таку ініціативу, а спроби розвантажити Соборну таким чином вже практикувалися – однак заторів менше не стало.

Ця історія тягнеться давно – вже неодноразово відкривали і закривали. Якби я взяв і закрив, то я вас запевняю, за тиждень буде друга петиція – з проханням відкрити дорогу. Я робив дослідження: місто розділяється приблизно порівну – одні за закриття, інші за відкриття. Але задовольнити ці дві частини неможливо. Я дивився інтерв’ю поліцейського, щоб зробити проїзд по Здолбунівській – хай спочатку наведуть порядок навколо нашого базару. Здолбунівська незручна для проїзду.

Можна будувати естакаду – була така ідея, побудувати над переїздом, але куди ми її виведемо. Давали доручення проектантам: її можна вивести на вулицю Дорошенка, але тоді не виїдете на Соборну з неї. Якщо вивести до танка на Пивзаводі, то там буде повний колапс. Будь-які рішення готовий розглядати, але ті що можна виконати, а не фантазії, - заявив міський голова.

До слова, збір підписів на сайті Рівнеради триватиме до 13 березня.

Читати також

28.09.2023 Росіяни поширюють черговий фейк про озброєння на Рівненській АЕС

У мережі шириться фейкова інформація, що нібито Сили оборони складають ракети HIMARS, SCALP, Storm Shadow, різні БПЛА-камікадзе та боєприпаси із збідненим ураном на Хмельницькій та Рівненській АЕС на заході України та у прилеглих регіонах. Таку інформацію поширюють користувачі соцмереж з посиланням на неназваних «турків». Відтак правдою є те, що 22 вересня, через тиждень після перших повідомлень про зброю на станціях, Міжнародне агентство з атомної енергії опублікувало доповідь, у якій йшлося про те, що експерти не побачили ніяких порушень на станціях з боку ЗСУ чи взагалі будь-кого. Єдине озброєння, яке виявили експерти МАГАТЕ, помітили на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції, зазначили журналісти StopFake.