Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Одного закатували росіяни: двоє молодих українських військових ціною власного життя врятували своїх побратимів

За героїзм, відданість військовій присязі, спасіння життя та здоров’я людей, указом Президента України №237/2022 звання Герой України було удостоєно холодноярців Олександра Гарбуза та Юліана Ступака.

Ціною власного життя ці хлопці дали можливість підрозділам просунутися далі. Вони прикривали своїх побратимів, не даючи ворогу вести наступальні дії. Бійці до останнього подиху боронили нашу незалежність.

Юліан Ступак – лейтенант, випускник Львівської академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного 2021 року. Героїчно загинув, захищаючи Батьківщину від російських окупантів на Харківщині.

Олександр Гарбуз – солдат. Героїчно захищав нашу Батьківщину на Харківщині. Під час виконання бойового завдання потрапив у полон і був закатований російськими нелюдами.

Вічна пам'ять загиблим!

Джерело - 93-тя ОМБр Холодний Яр.

Читати також

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.