Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Окупанти хочуть відкрити "дипредставництва" КНДР у Донецьку та Луганську

Окупаційна влада планує відкрити "дипломатичні" представництва КНДР у Донецьку та Луганську. 

Про це повідомляють у Центрі нацспротиву. 

Зазначається, що головна мета цих установ - сприяння завезенню на ТОТ робітників та залучення північнокорейських громадян до виконання будівельних робіт у цих регіонах. 

- Такі дії Кремля засвідчують відсутність достатньої кількості робітників з території самої рф чи трудових мігрантів з Центральної Азії, яких вони могли б залучити на ТОТ як для зведення інженерно-фортифікаційної інфраструктури для російських окупаційних військ, так і для будівництва в інтересах окупаційних адміністрацій, - йдеться у повідомленні. 

Весною та влітку вже були зафіксовані спроби вербування трудових мігрантів до лав окупаційного війська. Тому не виключено, що дані робітничі загони з громадян КНДР будуть застосовані в інтересах підтримки РОВ.

- Раніше, наприкінці липня ц.р., міністерство закордонних справ рф утворило на ТОТ Донецької та Луганської областей свої регіональні “представництва”. Їхнім завданням було визначено, залучення іноземних громадян, до трудової міграції та сприяння створенню підприємств іноземцями у цих регіонах, - додали у Центрі. 

 

Читати також