Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Окупанти панікують через радіаційне опромінення в зоні ЧАЕС: білорусам радили з ними не контактувати

Російські військові, чиї підрозділи базувались у зоні Чорнобильської АЕС, панікують через радіаційне опромінення.

Про це повідомили у звіті Генштабу.

Населенню білоруського селища міського типу Брагін рекомендовано уникати контактів з російськими окупантами, що відійшли із забрудненої зони.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що окупанти копали окопи у так званому "Рудому лісі". Дана місцевість вважається настільки небезпечною, що туди не пускають навіть працівників Чорнобильської АЕС. 

Читати також

28.05.2022 Є загроза ударів із території Білорусі - Генштаб про ситуацію на Волинському напрямку

На Волинському та Поліському напрямках визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення охорони білорусько-українського кордону. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних сил України 28 травня. Зазначене угруповання посилено маневровими групами радіоелектронної боротьби, що діють вздовж державного кордону України. Продовжується підготовка офіцерів запасу для потреб комплектування підрозділів військово-повітряних сил та військ протиповітряної оборони у навчальних закладах республіки білорусь. В район населеного пункту Лунінець Брестської області переміщено дивізіон ОТРК “Іскандер-М”. Зберігається загроза завдання ударів по об’єктах інфраструктури та підрозділах Сил оборони з території республіки білорусь.