Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Окупанти почали спалювати вбитих жителів Маріуполя у мобільних крематоріях - міськрада

У Маріуполі запрацювали російські мобільні крематорії. Таким чином окупанти замітають сліди своїх злочинів. 

Про це повідомляє міськрада Маріуполя. 

- Після широкого міжнародного розголосу геноциду в Бучі, вище керівництво рф наказало знищити будь-які свідоцтва злочинів своєї армії в Маріуполі. Тиждень тому обережні оцінки вказували на 5 тисяч загиблих. Але з огляду на розміри міста, катастрофічні руйнування, тривалість блокади та жорсткий спротив, жертвами окупантів могли стати десятки тисяч цивільних маріупольців. Саме тому росія не поспішає давати зелене світло місії Туреччини та іншим ініціативам з порятунку та повної евакуації Маріуполя. Крім того, всіх потенційних свідків звірств окупантів намагаються ідентифікувати через фільтраційні табори та знищити.

Зазначається, що брудну роботу росіяни залишили для колаборантів. За словами очевидців, окупанти залучили до спеціальних бригад зачистки місцевих та терористів «днр». Вони збирають та спалюють тіла замордованих та вбитих в результаті російського вторгнення жителів Маріуполя. А координує роботу цих груп безпосередньо самопроголошений мер-колабораціоніст Костянтин Іващенко. 

«Масштаба трагедії в Маріуполі світ не бачив від часів існування концтаборів нацистів. Рашисти перетворили все наше місто на табір смерті. На жаль, моторошна аналогія отримує все більше підтверджень. Це вже не Чечня чи Алеппо. Це новий Освенцим та Майданек. Світ має допомогти покарати путінських нелюдів», – мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Читати також