Операція «Урожай»: на Рівненщині додатково задекларовано майже 9 мільйонів гривень

фото ілюстративне

В рамках проведення операції «Урожай» в територіальних підрозділах податкової служби області постійно проводиться робота з сільськогосподарськими товаровиробниками та громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га, сільгосптехніки та власними силами обробляють такі земельні ділянки та надають послуги сільськогосподарською технікою, щодо оподаткування таких доходів та легалізації трудових відносин.

В результаті проведеної роботи,  на виконання заходів забезпечення проведення операції «Урожай», було залучено до декларування 491 особу, сума отриманих доходів становила 8741,1 тис. грн.,  відповідно було визначено податкові зобов’язання з ПДФО в сумі 511,2 тис. грн. та військового збору – 131,1 тис. гривень. 

Зокрема:

  • 126 громадян надавали послуги  власною с/г технікою та отримали 286,6 тис. грн. доходів, їм було визначено податкові зобов’язання з ПДФО у сумі 51,6 тис. грн. та 4,3 тис. грн. військового збору; 
  • 261 громадянин отримав доходи від продажу сільськогосподарської техніки  (задекларований дохід – 8170,3 тис. грн., ПДФО до сплати – 408,5 тис. грн., військовий збір до сплати – 122,6 тис. грн.);
  • 104 громадянина отримали дохід від продажу сільськогосподарської продукції  (задекларований дохід – 284,2 тис. грн., ПДФО до сплати – 51,1 тис. грн., військовий збір до сплати – 4,2 тис. грн.).

Головне управління ДПС  у Рівненській області повідомляє, що мета проведення операції «Урожай» – детінізація аграрного сектора економіки, зокрема, земельних ділянок та найманих працівників, залучення їх до оподаткування та як результат – збільшення надходжень до бюджетів територіальних громад. 

Головне управління ДПС у Рівненській області