Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Основними напрямками для нападу Білорусі можуть бути Рівненщина та Волинь", - військовий експерт

Основними напрямками при вторгненні Білорусі можуть стати Рівненська та Волинська області. 

Про це заявив військовий експерт Олег Жданов, пише НВ

"Основні напрямки для вторгнення Білорусі в Україну — це може бути Волинське і Рівненське. Думаю, що далі вони не підуть", - повідомив Жданов.

За його словами, у разі нападу армії Лукашенка, Білорусь буде переслідувати відразу дві мети. На його думку, основна мета цього вторгнення -  це спроба відкрити другий фронт або відрізати Україну від західної допомоги.

"Щоб ми воювали на два фронти. Будь-який військовий вам скаже, що це дуже важко. Ще ніхто не вигравав війну на два фронти. А друге, і не менш головне завдання - це спроба відрізати Україну від західної допомоги", - заявив Жданов.

Жданов наголосив, що буде перерізання основних шляхів доставки західної допомоги та озброєння Україні.

"Вторгнення наземного угруповання може відбуватися в напрямку Луцьк-Львів або Рівне-Львів або Рівне-Тернопіль, і буде перерізання основних шляхів доставки західної допомоги та озброєння Україні. Вторгнення здійснюватиметься військовими колонами, як це робили росіяни в лютому. На Волині та в Рівненській області місцевість така, що особливо в передбойовому порядку не підеш, і вони будуть змушені в колонах висуватися і заходити на територію України", - заявив експерт.

Читати також