Рівне Медіа

ОТГ на Рівненщині розповіла про свої здобутки (ФОТО)

Привільненська громада ділиться власним досвідом господарювання

Реформа децентралізації позитивно впливає на життя об’єднаних громад. Таку думку висловив голова Привільненської ОТГ Юрій Момотюк під час зустрічі з делегацією представників ОМС "Маршрут успіху" в рамках Проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ.  Побачити життя в умовах  реформи децентралізації та як вони впливають на життя сільської громади приїхали депутати та активісти зі Здолбунівського району, а також керівники сусідніх громад, яких обрали нещодавно.  Присутнім підготували презентацію здобутків  громади.

Народний депутат України Олександр Дехтярчук, який також завітав на зустріч у громаду розповів, що велике значення  у  розвитку об’єднаної громади відіграє голова та його команда. Вони мають працювати злагоджено – на результат для усіх жителів. Тільки тоді життя громади буде змінюватися на краще.

Втім, найкраще побачити зміни на власні очі. Гостям показали клуб у Привільному. Там перекрили дах, оновили глядацьку залу, встановили нові крісла, придбали нову звукову апаратуру, облаштували електроопалення.  Тут же працює бібліотека – її також згодом плануюють оновити під сучасний формат.

Відремонтували приміщення котельні, яка обслуговує дитячий садочок Бджілка та школу у Привільному. Вдалося замінити котел на твердопаливний. Тепер, розповідає завідуюча дитсадка «Бджілка», діти почуваються комфортно, адже усі приміщення добре обігріваються.

Поступово громада робить та ремонтує дороги, адже їх раніше зовсім не ремонтували.  Нині тривають ремонті роботи в амбулаторії с. Привільне. Вона матиме два приміщення, одне з яких вже майже готове до прийому пацієнтів. 

Нині вже розпочали сучасні ремонти у Привільненській школі. Тут вже замінили всі вікна. Нещодавно у класах встановили нові двері. У кабінетах також замінюють підлогу. Усе роблять за сучасними стандартами – розповів директор Привільненської школи  Віталій Крамчинський. 

Голова Привільненської громади Юрій Момотюк каже, що розвивають усі села громади. Зокрема, у вересні відкриють нову групу у садочку в  селі Молодаво. У селах Привільне та Молодаво в рамках проекту «Здорова Україна» встановили вуличні тренажери.  У селі Молодаво 3 завершили капітальний ремонт адмінприміщення старостату села.

Надалі громада  має ще чимало амбітних планів. 

Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України

Читати також