Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Отримав поранення, але до останнього прикривав побратимів: у бою з окупантами загинув десантник ЗСУ

Війна продовжує забирати життя українців. Йдеться як про мирних жителів, так і про досвідчених військовослужбовців. Так, у бою з противником поліг командир відділення підрозділу снайперів 81 окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ молодший сержант Володимир Перепелиця.

Ціною свого життя десантник врятував побратимів та ліквідував особовий склад противника.

У запеклих боях на Харківщині Володимир Перепелиця врятував командира роти і підірвав російський танк, коли той намагався наблизитись. 

Завдяки цьому, група снайперів залишилася на своїх позиціях, зберегла свою боєздатність та продовжила успішно знищувати наступаючу ворожу піхоту.

Окрім цього, влучним снайперським вогнем, він подавлював натиск російських військ, прикриваючи побратимів, які витягували з поля бою поранених військовослужбовців.

Як досвідченому військовому, йому неодноразово було проставлено завдання здійснювати корегування вогню артилерії. В результаті цього були знищені декілька танків та особовий склад противника. Ворожі колони так і не дійшли до позицій основних сил українських підрозділів.

В одному з боїв, Володимир отримав важке поранення. Однак, десантник вирішив до останнього снайперським вогнем прикривати своїх побратимів.

За проявлену особисту мужність та героїзм, стійкість та рішучість під час відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, командир відділення підрозділу снайперів молодший сержант Перепелиця Володимир Іванович представлений до звання – Герой України (посмертно).

Читати також