Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Передайте рідним та землякам: командир батальйону надіслав лист, у якому похвалив воїна з Рівненщини

Днями до Костопільської міської ради надійшов лист від командира механізованого батальйону військової частини А7015, з проханням довести до всіх жителів громади, та окремо родини військовослужбовця про достойні вчинки старшого солдата Медвідя Сергія Михайловича.

Повідомляють у пресслужбі Костопільської міськради.

Зокрема в листі йдеться:

"Старший солдат Сергій Медвідь за час служби у військовій частині на посаді навідника 2-ї механізованої роти, механізованого батальйону, зарекомендував себе як дисциплінований і працьовитий військовослужбовець, свято і непорушно додержується Конституції України, віддано служить українському народові. За час проходження служби в нашій частині , неодноразово був відмічений за самовіддану службу, вміле виконання завдань, зразкову військову дисципліну. Своєю нелегкою службою він гідно примножує ратну славу поколінь захисників рідної землі, підтримує високий авторитет Збройних Сил України. Нехай він послужить зразковим прикладом для майбутніх поколінь жителів вашого міста. Вірю,що майбутні захисники, ваші земляки, юнаки та дівчата, які прийдуть до лав ЗСУ, будуть брати з нього приклад і будуть так само гідно виконувати завдання за призначенням та захищати нашу рідну землю. Разом до Перемоги! Слава Україні!".

До слова, Сергій Медвідь народився 16.02.1978 року. Проживає в місті Костопіль. У 1995 році на закінчив Костопільське СПТУ-14, за спеціальністю –столяр. В період з 1996- 1997 років проходив строкову військову службу. 2015- 2016 р.- приймав безпосередню участь в АТО на території Луганської та Донецької областей. В березні 2022 року призваний на військову службу по мобілізації.

Читати також