![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022082611109125.jpg)
ДТП сталася вчора близько 21:15 на вулиці Гагаріна у Рівному біля одного із закладів громадського харчування.
Як повідомили у поліції, водій автомобіля «Citroen Berlingo» — 36-річний рівнянин, допустив наїзд на 38-річного жителя села Обарів Рівненського району, який перетинав проїзну частину у невстановленому місці
Керманич сам викликав швидку та повідомив до поліції. За результатами освідування він був тверезий.
Пішохода госпіталізували до лікарні: медики у нього діагностували закриту черепно-мозкову травму, закритий перелом ключиці, плеча та ноги, забої та гостру алкогольну інтоксикацію.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху розпочато досудове розслідування за частиною 1 статті 286 КК України.
![](/media/img/650/2022/08/202208262820.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208265103.jpg)