Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Під час обстрілу на Харківщині загинув солдат із села на Рівненщині

У Зарічненській громаді на Рівненщині - знову тяжка втрата. Стало відомо, що на війні загинув земляк Казанівський Микола Васильович.

Як повідомили у Зарічненській селищній тергромаді, воїн народився 22.04.1982р. в селі Серники. У вересні 2022 року був мобілізований та проходив службу у кулеметному взводі 2 стрілецького батальйону військової частини А 1008.

Герой загинув 11 квітня 2023 року внаслідок ворожого обстрілу поблизу населеного пункту Іванівка Куп‘янського району Харківської області

У солдата Казанівського залишилась донька. Зустрічатимуть Героя сьогодні о 11.30 живим коридором в селі Серники.

Читати також

02.06.2023 У "Вересі" оголосили імена переможців народного відбору U19

Відтак, перемоцями стали Арсен Загородній (Зборів, Тернопільська обл.), Назар Корнієць (Хмільник, Вінницька обл.), Ігор Ільчук (Пісків, Рівненська обл.), Денис Кубенко (Біла Церква, Київська обл.) та Олександр Швець (Київська обл.)! Упродовж трьох днів участь у народному відборі взяли понад сто кандидатів. Наступним умовним етапом випробування для п'яти переможців відбору стануть товариські матчі у складі юнацької команди. Після чого і буде прийнято рішення, хто з них разом з командою візьме участь у літніх тренувальних зборах.