Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Підприємець із Кіровоградщини змінив костюм на військову форму, щоб захищати Україну

Сергій П. - уродженець Кіровоградщини і батько двох доньок.  До війни Сергій Іванович був підприємцем і очолював косметичну фірму. 

- Наші батьки змалечку прививали нам любов до рідного краю та української землі, тому у нашій сім’ї ніколи не стояло питання чи має син проходити військову службу. Свій перший досвід військової служби я отримав під час проходження строкової військової служби  у 1992 році в одному із підрозділів Повітряних сил ЗС України, - розповідає Сергій.

Молодші брати Сергія Анатолій та Олександр – військовослужбовці. Ще до початку війни хлопці проходили  військову службу в одній із бойових бригад Збройних Сил України, а наразі боронять Батьківщину на її  сході.  

-  Коли 24 лютого російські окупанти почали бомбити українські міста та селища мені відразу спало на думку, що тепер прийшов і мій час  захищати рідну землю, - зазначив  чоловік.

Сьогодні Сергій П.  військовослужбовець Збройних Сил України. Щодня чоловік наполегливо працює як над вдосконаленням військових навичок так і над підтримкою фізичної форми. Адже наразі, своїм головним завданням Сергій визначив  звільнення  рідної землі і будівництво  процвітаючої України задля успішного майбутнього його дітей.


Про це інформує пресслужба Кіровоградського обласного ТЦК та СП.
 

Читати також

18.05.2022 Загарбники планують знести «Азовсталь» у Маріуполі і зробити там паркову зону

"У «ДНР» планують знести Азовсталь. Навіщо? У ЗСУ скоро з’являться сили для деокупації Маріуполя; росіяни превентивно знищують важливий для України промисловий комплекс", - зазначає міськрада. На її думку, загарбники хочуть стерти будь-яке нагадування про героїчний подвиг українських військових, а також не зацікавлені у відновленні та розвитку Маріуполя, бо для них це лише "територія для кримського коридору". Водночас у міськраді нагадали, що комбінат "Азовсталь" - це унікальний металургійний комплекс повного циклу, який забезпечує 10 тисяч робочих місць, мільярди доларів валютних надходжень та податків, 7 тисяч тонн високоякісної сталі, 6 млн тонн чавуну, 4,5 млн тонн металопрокату. Своєю чергою радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що в ОРДО збираються "поновити роботу ММК ім. Ілліча. Та знести Азовсталь. На місці якого побудувати паркову зону".