![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060616544451.png)
Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль відвідав підприємство «ОДЕК», що знаходиться в Оржеві.
Як відомо, це найбільший виробник фанери в Україні. Тут - майже 1900 працівників.
Компанія є важливим складником меблевого кластеру Рівненщини. Окрім фанери, «ОДЕК» виробляє шпон, дерев'яні плити й панелі.
На підприємстві завершили процес монтажу нового обладнання, вартість якого становить 250 млн грн. Загалом у рамках запланованих інвестицій до кінця року очікується модернізація на суму 1 млрд грн.
"Візити на підприємства продовжуватиму. Нагадаю, що для постійної взаємодії влади та бізнесу Президент створив платформу «Зроблено в Україні». Це дозволяє підприємцям з регіонів озвучувати свої проблеми на рівні держави", - наголосив очільник області.
![](/media/img/650/2024/06/202406063877.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406068158.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406068367.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406063873.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406063949.png)