Рівне Медіа

Підприємці Рівненщини сплатили понад 4 мільярди гривень

фото ілюстративне

Як повідомив в. о. начальника Віталій Чуй, за одинадцять місяців  2019 року жителі Рівненщини сплатили до зведеного бюджету понад 4 млрд. 197 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. З них 1 млрд.  66 млн. грн. ПДФО перераховано до державного бюджету України, відповідно місцеві громади отримали 3 млрд.  132 млн. гривень. 

У порівнянні з відповідним періодом минулого року спостерігається зростання надходжень ПДФО до бюджетів усіх рівнів на понад 21 відсоток. У цифрах - це  додатково майже 728 млн. грн., зокрема до державного - 183 та 545 млн. грн. - до місцевих бюджетів. 

У податковій   службі області наголошують, що сумлінна та вчасна сплата податків – це можливість держави системно, без будь - яких збоїв, проводити державну політику щодо виплати пенсій, стипендій, соціальної допомоги. Адже, податок на доходи фізичних осіб є одним із бюджетоформуючих податків та  стабільним джерелом наповнення державного та місцевих бюджетів. 

«Варто зазначити, що такій позитивній динаміці посприяли не лише підвищення стандартів оплати праці та соціально відповідальний бізнес, а й проведення заходів з детінізації економіки. В легалізації заробітної плати мають бути зацікавлені не лише фахівці податкової служби краю чи представники влади, а й усі мешканці територіальних громад. Оскільки розмір фінансового забезпечення соціально-економічних програм на місцевому рівні знаходиться в прямій залежності від розміру надходжень цього податку, адже частка ПДФО у загальних надходженнях місцевих бюджетів складає 68%», – наголошує в. о. начальника Головного управління  ДПС у Рівненській області Віталій Чуй.

Головне управління ДПС у Рівненській області

 

Читати також