![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024042815104176.jpeg)
Навіки зупинилося серце старости Воскодавського старостинського округу на Гощанщині Ольги Андріївни Ющук.
"Це непоправна втрата для всієї нашої спільноти, адже Ольга Андріївна була не лише громадським лідером, а й надійним другом для багатьох із нас.
Щирі співчуття рідним і близьким. Нехай добрий, світлий спомин про Ольгу Андріївну назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, любив і шанував, а Всевишній дасть сили рідним і близьким прийняти й пережити біль втрати", - написав у Фейсбуці гощанський селищний голова Микола Панчук.