Пішов з життя професор та завідувач кафедри університету у Рівному

Стало відомо, що 2 квітня на 87-му році життя помер Бабич Євгеній Михайлович – завідувач кафедри промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд НУВГП.

Він також був докторем технічних наук, професор, Заслуженим працівником народної освіти України, Кавалером ордена «За заслуги», академік Академії будівництва України, Почесним академіком Академії наук вищої освіти України, Почесним професором Національного університету водного господарства та природокористування.

Євгеній Михайлович народився 9 січня 1938 р. у м. Полтава в робітничій сім’ї. Після закінчення аспірантури у 1965 році в Полтавському інженерно-будівельному інституті був направлений на роботу в Український інститут інженерів водного господарства, в якому працював спочатку асистентом, згодом старшим викладачем, доцентом, а в 1970 році обраний на посаду завідувача кафедри інженерних конструкцій (зараз кафедра промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд). З 1980 року по 2000 рік працював проректором з наукової роботи. У 1987 році йому присвоєно вчене звання професора, а в 1995 році – науковий ступінь доктора технічних наук. У 1992 році указом Президента України присвоєне почесне звання «Заслужений працівник народної освіти України».

"Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким покійного. Світла пам'ять про Євгенія Михайловича Бабича назавжди залишиться в наших серцях. Прощання з Євгенієм Михайловичем відбудеться 03.04.2024 р. на 11-30 в холі 6-го навчального корпусу Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне, вул. Чорновола, 49а)", - повідомляють у НУВГП.

Читайте також