Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Після України - напад на Балтію: на російських медіа вже обговорюють наступні "спецоперації"

Російські пропагандисти почали в прямому ефірі говорити про можливі плани керівництва РФ готувати напад на країни Балтії.

Як повідомляє радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, на федеральних "медіа" вже обговорювали сценарій захоплення Балтії.

Тоді пропагандисти малювали такий сценарій: спершу РФ нанесе масований радіоелектронний удар по країнах Балтії, щоб "радари НАТО осліпли й нічого не бачили".

Наступним кроком буде захоплення шведського острова Готланд. Туди вони доставлять зенітно-ракетні системи і берегові протиракетні комплекси "Бастіон".

Це, на думку пропагандистів, дозволило б зробити навколо острова безпольотну зону радіусом 400 кілометрів та перекрити доступ до Балтійського моря.

Нова влада балтійських країн оголошує "народні республіки"... Швеція підписує договір про нейтралітет, віддаючи при цьому Готланд в оренду Росії на 90 років".

Сам Антон Геращенко у своєму телеграм-каналі прокоментував це так: 

"Шизофреніки... Таблетки закінчилися через санкції, мабуть".

Нагадаємо, що станом на 16 березня втрати російської армії становлять понад 13 800 осіб. Тому плани окупантів по захопленню світу розбилися об Україну.

Читати також

19.05.2022 Пропагандисти рф почали перебудовувати стратегію та готувати росіян до поразки та капітуляції

Як зазначається, останнім часом на театрі воєнних дій в Україні відбулося одразу кілька ключових подій: зупинка наступу ворога майже за усіма напрямками надання Україні важкого озброєння евакуація захисників Маріуполя з «Азовсталі» Всі ці фактори не сприяють окупантам у загарбанні українських територій. Та не зважаючи на військові поразки, роспропаганда вимушена щоденно спілкуватись з аудиторією, яка і надалі чекає «перемог». Розуміючи, що на фоні воєнних невдач медійні історії про «біолабораторії» та «радіоактивний попіл» перестають працювати, пропагандистські медіа почали перебудовувати стратегію та готувати росіян до «неочікуваних підсумків»: поразки у війні та капітуляції. Аргументом на користь цього є медійне затишшя у прокремлівських ЗМІ та капітуляційна риторика їх експертів.

19.05.2022 В Україні дозволили заарештувати Януковича та вже обрали запобіжний захід

Слідчі встановили, що Янукович діяв спільно зі співробітниками Управління державної охорони та представниками Російської Федерації. 23 лютого 2014 року, знаходячись на околиці села Урзуф Донецької області, за допомогою трьох гелікоптерів збройних сил РФ незаконно перетнув та переправив не менше 20 осіб через державний кордон України до міста Анапа Краснодарського краю РФ. Досудове розслідування триває та здійснюється слідчими Державного бюро розслідувань.