Курсова, особливо якщо це кваліфікаційна робота – непросте завдання. Тут знадобиться глибина і теорії, і практики. А ще й певна кмітливість для написання. Будь-яка курсова – це певний підсумок, чи то за курс, чи то за окремими його розділами. І ця робота прирівнюється вже не до звичайної перевірки знань студента, а до наукової самостійної роботи.
Компанія «Курсовичок» пропонує допомогу у написанні та складанні курсових робіт на будь-якому етапі їх створення. Наші спеціалісти пропонують компетентну допомогу, оскільки всі наші експерти мають практичну та теоретичну професійну підготовку у галузі. Ми пропонуємо актуальні знання, об'єктивну оцінку співробітництва з написання робіт та простий поетапний шлях до їх складання та оцінки:
- подання заявки на написання курсової із зазначенням усіх її параметрів;
- оплата завдатку з виконання роботи та написання роботи автором;
- коригування, узгодження остаточного тексту та оплата за виконану роботу.
Залишається лише уважно вивчити роботу, уточнити всю необхідну інформацію у автора та захистити курсову.
Наші автори – це експерти практично з усього спектру знань, з усіх актуальних курсів, які викладаються в університетах та інших навчальних закладах.
Що потрібно від студента в написанні курсової
Якщо часу для підготовки курсової достатньо, а є не лише бажання, але й можливість зробити це самому, слід почати з того, що тематика курсової повинна бути тісно пов'язана з темами, які фактично вивчаються на певному факультеті або у ВНЗ. Або ж є важливими для певної спеціальності. Сама тематика курсової обов'язково проходить верифікацію на кафедрі. Там затверджують і графік здачі роботи.
Тепер, коли основний напрямок курсової визначено, варто приступати до практичного написання роботи.
Перше до чого слід звернутися – це література, яка вже є на вказану тематику. Її слід перечитати і скласти свою думку щодо питання, викласти ці дані в курсовій. Для роботи з такими текстами відбирають лише ті, що написані як колективні роботи наукових колективів, монографії та статті вчених. А також можна дослідити матеріали науково-практичних конференцій, де розглянуті тезові напрацювання у певному напрямку.
Після того як реферування існуючої літератури завершено, починається написання роботи з пунктів плану. Чорновий варіант роботи надається за графіком науковому керівнику. Якщо є доопрацювання, а зазвичай вони бувають, слід завершити курсову її остаточним оформленням і подачею для перевірки.
Тексти з курсових – майбутні реферати чи публікації з тематики
Захист курсової – фінальний етап. До речі, тексти курсової, якщо вони містять цікаві напрацювання або хороший аналіз поточної ситуації в науці з зазначеної проблематики, можуть використовуватися студентом далі для написання рефератів і публікації статей, тез. Це не вважається плагіатом, оскільки переписувати чи уточнювати власні напрацювання нікому не заборонено. Та перестаратися в такому цитуванні не варто. Бажано не використовувати ці тексти більше одного разу. І якщо це доречно та несе у собі осмислену інтерпретацію теми.
Структура курсової роботи: все що обов'язково має бути в ній бути
Якою б не була тема та спеціалізація, курсова робота містить у собі набір обов'язкових елементів:
- грамотно оформлену титульну сторінку
- зміст;
- перелік умовних скорочень;
- вступну частину;
- розділи роботи – частина з теоретичними даними та частина з емпіричним, тобто практичним виміром теми, що досліджується;
- висновки;
- список використаної літератури;
- додатки.
Це приблизний перелік структурних елементів. У кожному конкретному випадку він може розширюватись або бути меншим. Наприклад, додатки, не є обов'язковими для більшості курсових робіт, де потрібно знання суто теоретичної дисципліни. Перелік скорочень теж може не використовуватися, якщо у цьому немає потреби чи скорочення є нормативними і загальновживаними.
Насправді, крім загальноприйнятих стандартів є ще й не визнані, але дієві вимоги, які висуваються на кафедрі до написання курсових. Це відноситься:
- до кількості та якості, теоретичної частини;
- глибини практичних опрацювань;
- наявності власних висновків, які ґрунтуються на аналізі даних або наявності нейтрального завершення роботи з описом набутих знань та конспектуванням раніше отриманих даних визнаними вченими.
Не виключено, що певні вимоги будуть також у самого викладача, який керую конкретною роботою, наприклад, обов'язкове вивчення списку літератури або коригування реферованих джерел та доповнення їх новими або такими, що розширюють знання студента.