Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

По Білорусі росіяни їздять на авто, які вкрали в Україні (ФОТО)

На території Білорусі пересуваються українські автомобілі, які раніше були викрадені російськими окупантами.

Про це інформує "Українська правда" з покликанням на білоруське опозиційне видання "Наша Ніва

Авто почали помічати частіше після відступу росіян з північних регіонів України. На них немає номерних наків та намальовані знаки V.

В одній з колон, яка потрапила до рук журналістів проєкту "Бэларускі Гаюн" видно, що на одній з міжміських автотрас рухалась вантажівка без номерних знаків із рекламою українського бренду "Гаврилівські курчата". Водночас на її кузові були маркування літери V.

 

Читати також

28.05.2022 Є загроза ударів із території Білорусі - Генштаб про ситуацію на Волинському напрямку

На Волинському та Поліському напрямках визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення охорони білорусько-українського кордону. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних сил України 28 травня. Зазначене угруповання посилено маневровими групами радіоелектронної боротьби, що діють вздовж державного кордону України. Продовжується підготовка офіцерів запасу для потреб комплектування підрозділів військово-повітряних сил та військ протиповітряної оборони у навчальних закладах республіки білорусь. В район населеного пункту Лунінець Брестської області переміщено дивізіон ОТРК “Іскандер-М”. Зберігається загроза завдання ударів по об’єктах інфраструктури та підрозділах Сил оборони з території республіки білорусь.