Поблизу Рівного активісти затримали гелікоптер, яким незаконно обробляли посіви соняшника (ФОТО, ВІДЕО)

Учора поблизу села Дібрівка затримали гелікоптер, який здійснював незаконне кропіння посівів соняшника. Факт незаконного обробітку зафіксували активісти "Екологічного патруля". 

Як розповіла "Рівне Медіа" голова Великоомелянської громади Алла Карпюк, на місце викликали Службу безпеки України та інші правоохоронні органи. На даний час гелікопетр перебуває під арештом правоохоронців до моменту розслідування у даній справі. 

За словами Алли Карпюк, ТОВ Західна Агровиробнича Компанія не повідомила громаду про обробіток саме авіаційним методом. Більше того на території громади авіаобробіток взагалі заборонений. 

"На момент затримання вони взагалі не змогли надати нам ніяких дозвільних документів, які надавали б дозвіл на авіавиліт, немає ніяких правовстановлюючих документів на даний гелікоптер, який би засвідчував, звідки він, чи вони його орендують", - каже Алла Карпюк. 

Натомість у фірмі, каже Алла Карпюк, запевняли, що використовували лише дозволені препарати. 

До речі, сам пілот гелікоптера із місця втік. А гелікоптер наразі знаходиться у Дібрівці, що надалі з ним робити - вирішуватимуть правоохоронці. 

У поліції зазначили, що наразі за цим фактом проводиться перевірка. 

Читайте також