"Почну з наступного року": п`ятірка ресурсів для безкоштовного вивчення англійської мови

Незабаром англійська може стати однією з мов міжнародного спілкування в Україні. Тому вивчати її варто вже зараз: це відкриває шалені можливості для освіти, побудови кар’єри та розширення кола знайомств.

Перелік ресурсів, які пропонують безкоштовні програми для вивчення англійської мови:

  1. Duolingo – додаток англійської для початківців.

Duolingo – це прекрасний сервіс для тих, хто лише починає вчити англійську мову: тут і інтерактивні вправи з граматики, і тренування слуху, і speaking. А якщо ви забудете пройти урок, Duolingo постійно нагадуватиме про себе електронними листами та сповіщеннями: це ідеально для формування постійної звички навчатися щодня. Кажуть, що 34 години занять на платформі рівнозначні семестру вивчення мови в університеті. Ну що ж, можна це перевірити. 

  1. Гончаренко центр — безкоштовні курси англійської для дітей та дорослих з будь-яким рівнем знань. 

Заняття у центрі — ефективний спосіб вивчати англійську для людей з різними рівнями володіння мовою — від Beginner до Advanced. Викладачі з багаторічним досвідом та носії мови проводять безкоштовні заняття, задають "домашку" та надають зворотний зв’язок. На платформі також можна проходити тест на закріплення матеріалу, і долучатися до розмовних клубів за вашим рівнем англійської.

  1. Tandem — месенджер для вивчення іноземних мов. 

Цей додаток створений для ентузіастів, які хочуть вивчити мову завдяки спілкуванню з іншими людьми, а також поділитись знаннями рідної мови. Ідея полягає в тому, що ви та ваш англомовний партнер навчаєте один одного своїй мові. Зараз охочих вивчати українську у світі значно побільшало, тож це ваш зірковий час!

  1. EnglishDom — платформа з безліччю ресурсів для вивчення англійської.

Тут студентам пропонують завдання на платформі на сайті та в мобільних додатках: цифровий підручник, додаток для вивчення нових слів, додаток для виконання домашнього завдання, онлайн-тренажер для самостійних занять, YouTube-канал, блог, розмовні клуби. 

  1. TED — мотиваційні та пізнавальні лекції англійською мовою. 

Платформа для всіх, хто хоче покращити свої навички сприймання мови на слух. Тут ви знайдете короткі лекції на різні теми від учасників щорічної конференції TED – Technology, Entertainment, Design. На сайті також присутні субтитри.