Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Поїхали необстеженою дорогою: відомі деталі підриву на міні бригади енергетиків на Сумщині

Ремонтна бригада "Сумиобленерго" підірвалась на міні, оскільки поїхала необстеженою дорогою. 

- Незважаючи на те, що їм був вказаний обстежений та розмінований шлях, вони чомусь змінили маршрут руху, й автомобіль підірвався на міні, – зазначив голова ОВА.

Унаслідок підриву один співробітник бригади загинув, двоє отримали тяжкі поранення, і двоє - контузію. 

- Автомобіль наїхав заднім колесом на протитанкову міну. Якби це сталось переднім колесом, то наслідки могли б бути набагато гіршими та трагічними, - додав Живицький. 

Нагадаємо, автомобіль ремонтної бригади енергетиків наїхав на протитанкову міну окупантів 7 квітня біля села БІлка Охтирського району. Енергетики виїхали на місце, щоб відновити електропостачання. 

 

Читати також

21.05.2022 Україну сьогодні захищає 700 тисяч військових - Зеленський

"На сьогодні це 700 тисяч – ось ви бачите результат роботи 700 тисяч людей, які воюють. 700 тисяч. Це в момент війни", - сказав глава держави. Він також додав, що уся кількість людей та техніки зараз розкидані по всій територій України. Водночас Володимир Зеленський зауважив, що навіть плюс 100 тисяч військових не змогли зупинити щирокомасштабну війну рф проти України. "З точки зору тих сил, які застосувала РФ, використовуючи абсолютно все, використовуючи навіть резерви, використовуючи таку "тиху мобілізацію" ("тиху", бо мобілізація – це коли війна, а війну вони не могли нам оголосити, вони це назвали "спецоперація"). Вони перекидали війська, збільшення було і в Криму, і в Білорусі – на різних напрямках. Це дійсно великий об’єм. Я думаю, що на сьогодні з таким об’ємом жодна країна Європи не впоралась би". При цьому глава держави нагадав, щоу країн НАТО є відповідна зброя, яка спроможна захистити небо від тих перших ударів, від яких Україна зазнала тих втрат. Зеленський також вважає, що Україна була непогано підготовлена, і росія не знала про багато речей, що і призвело до того, що Україна не була захоплена у перші дні вйни, про що говорили різні аналітики.

21.05.2022 Експертиза СБУ підтвердила, що обстріл залізничного вокзалу у Краматорську здійснили з окупованої Донеччини

- Завдяки низці досліджень траєкторії польоту ракети та аналізу інших аспектів вдалося встановити, що удар було здійснено з території Донецької області, яка ще з 2014 року перебуває під тимчасовою окупацією рф, - йдеться у повідомленні. Експерти підтвердили, що для обстрілу застосували керовану одноступінчасту твердопаливну ракету 9М79-1 із зарядом касет. На широкий загал вона більше відома як «Точка У». За інформацією СБУ, декілька комплексів із «Точкою У» розміщені на окупованих територіях Донбасу та використовуються загарбниками вже протягом 8 років. Слідчі СБУ продовжують свою роботу і поповнюють доказову базу у межах кримінального провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.