Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Поклали під колесо ногу, проїхали – х.й що сказав!": СБУ перехопила розмову двох окупантів про катування українців

Катування українських чоловіків та жінок поставлено на потік та навіть триває на території рф, куди їх вивозять для "вибивання інформації". 

Про це свідчить телефонна розмова російського окупанта, який зараз перебуває в Україні, з його знайомою-співробітницею спецслужб рф.

- Двох упіймали. Молодші за нас... Починаємо колоти - ні хр*на. Відвели одного до лісу, іншого - допитуємо. Стрільнули, ну, типу вбили. Той х*й що сказав! Гаразд… Поклали під колесо ногу, проїхали – х*й що сказав! - говорить окупант, дивуючись силі духу українців.

Його співрозмовниця відповідає, що вона також «багато чого може розповісти, але не може».

Катування українських військових називає «прийомом», після якого «хлопців відправляють на лікарняний».

- Дядько твій до нас періодично приїжджає на перший прийом. Каже: «Не шкодувати! Вони йшли вбивати». Баби приїжджають. Я ось приймала, нігті поламала. А так хлопці їдуть на лікарняні після прийому зі зламаними ногами, руками… Ну, весело, там весело. Є що розповісти, - зізнається російська катівниця.

- Сподіваємося, їй не буде так весело, коли вона розповідатиме про все на міжнародному трибуналі.

Читати також

20.05.2022 Лукашенко ввів смертну кару за підготовку терактів в Білорусі

Під зміни до законодавства потраплятимуть акти міжнародного тероризму, щодо представника іноземної держави чи міжнародної організації; таракти вчинені організованою групою, або із застосуванням об'єктів атомної енергії, використанням радіоактивних, токсичних хімічних, біологічних речовин; замах на вбивство державних чи громадських діячів; виведення з ладу залізничних колій та стратегічних об'єктів. Якщо раніше смертна кара не могла бути призначена за приготування злочинів, то зараз ці статті внесені до списку винятків. Поправки до кримінального кодексу набудуть чинності за десять днів після опублікування. Зазначимо, що Білорусь - єдина країна в Європі, де не скасована смертна кара.

20.05.2022 Саботують накази та відмовляються воювати: серед окупантів більшає невдоволених бойовими діями

"За даними воєнної розвідки України, попри прихований саботаж, кілька підрозділів 70 гвардійського мотострілецького полку вже відкрито відмовилися брати участь у війні та висунули вимогу повернути їх у місця постійної дислокації. Командири частин всіляко намагаються приховати факти непокори. Найбільш активних військовослужбовців, які вимагають повернення на територію росії, сподіваючись на їхню швидку загибель, відправили на найбільш небезпечну ділянку фронту", - йдеться у повідомленні. У ГУР додають, що для виявлення та нейтралізації ініціаторів відмови від участі у війні, у відділі фсб 58 загальновійськової армії вирішили наповнити підрозділи 70 полку своїми позаштатними агентами та інформаторами.

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.