![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022072114561268.jpg)
Рівненський міський суд на два місяці відправи за ґрати львівського поліцейського Миколу Поюганича.
19 липня правоохорнець напав на обмінний пункт у магазині на вулиці Миколи Карнаухова. Взявши у заручники касирку, він намагався викрасти 90 тисяч з обмінника. Проте його задум перервав чоловік власниці магазину Роман Ніколайчук. Він героїчно кинувся на грабіжника.
Під час боротьби Полюганич застрелив чоловіка. А потім утік. Його затримали через декілька годин на Дубенщині.
Під час засідання Полюганич заявив, що просить пробачення у родичів вбитого та що "не хотів вбивати".
Зрештою суддя Оксана Крижова задовольнила клопотання сторони обвинувачення та обрала для підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 17 вересня, без можливості внесення застави.
Правоохоронцю загрожує до 15 років в'язниці, або довічне позбавлення волі.