Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Понизив себе до рядового": ДБР затримало генерал-майора СБУ в запасі, який намагався втекти за кордон

На пункті пропуску "Тиса" на Закарпатті затримали офіцера СБУ в запасі, який незаконно намагався перетнути державний кордон. 

Про це повідомляє прес-служба ДБР. 

Як зазначається, аби потрапити до Угорщини, генерал-майор використав підробні документи. А саме надав довідку про нібито непридатність до військової служби, а також "понизив" себе у званні до рядового. 

За цим фактом розпочато досудове розслідування за ч. 4 ст. 358 КК України. 

Читати також

18.05.2022 Загарбники планують знести «Азовсталь» у Маріуполі і зробити там паркову зону

"У «ДНР» планують знести Азовсталь. Навіщо? У ЗСУ скоро з’являться сили для деокупації Маріуполя; росіяни превентивно знищують важливий для України промисловий комплекс", - зазначає міськрада. На її думку, загарбники хочуть стерти будь-яке нагадування про героїчний подвиг українських військових, а також не зацікавлені у відновленні та розвитку Маріуполя, бо для них це лише "територія для кримського коридору". Водночас у міськраді нагадали, що комбінат "Азовсталь" - це унікальний металургійний комплекс повного циклу, який забезпечує 10 тисяч робочих місць, мільярди доларів валютних надходжень та податків, 7 тисяч тонн високоякісної сталі, 6 млн тонн чавуну, 4,5 млн тонн металопрокату. Своєю чергою радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що в ОРДО збираються "поновити роботу ММК ім. Ілліча. Та знести Азовсталь. На місці якого побудувати паркову зону".