Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Поставив їжу на плиту і заснув: у Рівному пожежники врятували чоловіка від загибелі

Вчора, 16 лютого, у Рівному на вулиці Соборній сталось задимлення у одній квартир багатоповерхівки. Причиною інциденту було підгорання їжі на плиті.

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Рівненській області.

Надзвичайникам довелось відривати двері квартири спеціальним інструментом, адже вона була зачинена із середини. З'ясувалося, що 55-річний власник помешкання спав. Рятувальники вивели його на свіже повітря. Чоловік не постраждав.

Пожежники знайшли на газовій плиті підгорілу їжу. Помешкання було провітрено, а газ перекрито. Уникнути летального випадку вдалося завдяки пильним сусідам, які повідомили про дим до ДСНС.

Читати також

01.02.2023 Береза, сосна та осика: на Рівненщині незаконно зрубали дерев на понад 150 тис грн

20 грудня 2022 року до Державна екологічна інспекція Поліського округу від правоохоронних органів надійшов лист з матеріалами стосовно незаконної вирубки дерев за межами населеного пункту села Тишиця Рівненського району. Під час розгляду зазначеної справи фахівцями Інспекції на земельній ділянці, яка перебуває у комунальній власності Березнівської міської ради за межами населеного пункту села Тишиця Рівненського району, встановлено факт незаконної порубки 269 сироростучих дерев породи сосна, береза, осика. Загальна сума шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу незаконною порубкою дерев, становить 156 тис. 107 грн. Оскільки в діях осіб, які вчинили вищевказане порушення, вбачаються ознаки кримінального правопорушення, Інспекція направила матеріали щодо незаконної порубки дерев до правоохоронних органів з метою внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України, а також для встановлення осіб, винних у скоєні порубки з метою притягнення їх до відповідальності згідно чинного законодавства.