Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Постраждалим у масштабній ДТП на Рівненщині шукають донорів

У зв'язку з дорожньо-транспортною пригодою, що сталася 25 червня на трасі Київ-Ковель, внаслідок якої загинули чотири людини, шукають донорів для вісьмох постраждалих, які отримали травми різної тяжкості і перебувають у лікарні.

Наразі постала гостра потреба в донорській крові для потерпілих. Про це повідомляє прес-служба Сарненської міської ради. Відтак, відділення переливання крові та її компонентів КЗ "Сарненської ЦРЛ" просить небайдужих мешканців міста, району та області прийти та здати кров.

Вимоги до донорства:

  • 18-60 років
  • Не перебувають на обліку
  • Прописка (Рівненська область)
  • З собою мати паспорт

Для тих, хто виявив бажання стати донором, просимо звертатися у відділення переливання крові та її компонентів КЗ "Сарненської ЦРЛ" (вул. Я.Мудрого 3, (03655)2-22-29).

Графік прийому відділення: 3 липня з 8:00 до 16:00 год - 4 липня з 8:00 до 14:00 год. Група крові та резус фактор значення не мають.

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.