Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Працівника "Рівнеоблводоканалу", який привів московського священника на освячення води, звільнили

Працівника "Рівнеоблводоканалу", який 19 січня привів священника МП на освячення води на насосних станціях, звільнили. 

Про це повідомили у пресслужбі підприємства. 

Як зазначається, він порушив пропускний режим. 

Нагадаємо, перед цим голова Рівненської облради терміново викликав на розмову в.о. керівника "Рівнеоблвдоканалу" Андрія Грухаля через інцидент, що стався у відділі «Горбаківсько-Гориньградського вододозабору», де на освячення води запросили священника МП Михаїла Петрова. 

- Під час перевірки вказаного відділу було встановлено грубе порушення пропускного режиму та перебування сторонніх осіб на території підприємства 19.01.2023. Іншими словами, працівник підприємства самовільно провів на територію стратегічного об’єкту сторонніх осіб, - розповів керівник облводоканалу Андрій Грухаль. 

За його словами, начальник відділу написав заяву на звільнення та був звільнений відповідно до наказу від 20 січня. 

 

Читати також

03.02.2023 Прокурори Рівненщини повернули громаді Волині понад 150 тис грн

Так, Камінь-Каширською окружною прокуратурою Волинської області встановлено, що у 2021 році між приватним товариством і відділом освіти укладено договір про закупівлю пального для заправки шкільних автобусів. За час виконання цього договору до нього шість разів вносились зміни, які, зрештою, призвели до збільшення ціни за 1 л дизпалива та бензину майже на чверть, хоча коливання ціни на пальне на відповідному ринку товарів у той час не було. Внаслідок цього управління освіти недотримало понад 6,5 тонн пального, якого б вистачило для перевезення дітей впродовж місяця. Це стало підставою для звернення з відповідним позовом до суду. Судом першої інстанції винесено рішення на користь суб’єкта підприємницької діяльності, який діючи недобросовісно, в порушення Закону України «Про публічні закупівлі», без належного обґрунтування та документального підтвердження змінював 6 разів за 2 місяці ціну за одиницю товару. Займаючи принципову позицію та не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, Рівненською обласною прокуратурою подано до суду апеляційну скаргу. Північно-західний апеляційний господарський суд підтримав позицію прокурора та задоволив позов. Відтак збитки, завдані місцевому бюджету, підлягають примусовому стягненню.