Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Правоохоронці викрили двох шахраїв, які ошукали мешканку Рівного

В Луцьку викрили двох шахраїв, які за схемою «Ваш родич потрапив у ДТП» ошукали рівнянку.

Про це повідомляють у поліції Рівненщини.

Учора, 24 вересня, близько 12:20 до поліції  надійшло повідомлення 82-річної жительки Рівного, що близько години тому вона віддала шахраю заощадження в сумі 1000 доларів США та 19 тисяч гривень.

Поліцейські встановили, що о 10:30 до заявниці зателефонувала невідома, представилася її донькою та повідомила, що отримала тяжкі травми у ДТП на Вінниччині, а на операцію негайно потрібні гроші. Зазначила, що скоро прийде її колега, забере готівку та перерахує їй на картку. Пенсіонерка повірила, адже її донька дійсно перебувала у Вінницькій області в гостях у родичів. Утім, коли після передачі коштів сконтактувала з нею, то виявилося, що все гаразд. 

Під час проведення розшукових заходів та слідчих дій, за наданим потерпілою описом зловмисника зокрема, оперативники Рівненського РУП у взаємодії із волинськими колегами орієнтовно через три години після повідомлення затримали двох аферистів у Луцьку. 

Ними виявилися 27-річний уродженець Донеччини, який нині проживає у Києві, та 32-річний мешканець столиці. Останній три місяці тому звільнився із місць позбавлення волі, де відбував покарання за скоєний розбій.  

Чоловіки зазначили, що у телеграмі знайшли повідомлення про роботу: до їхніх обов’язків входило у різних регіонах забирати за вказаними адресами гроші. Потому певну суму перераховували на зазначені «роботодавцями» картки, а решту залишали собі в якості зарплатні. 

За фактом шахрайства, вчиненого за попередньою змовою групи осіб, слідчі Рівненського РУП розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 190 КК України.

Зловмисників затримали в порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Під час поверхневої перевірки у них виявили та вилучили мобільні телефони та частину грошей, які вони ще не встигли перерахувати. 

Вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжних заходів. 

У рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють інших причетних до скоєного злочину осіб.

Читати також

01.12.2023 Рівняни зможуть відзначити День святого Миколая: куди піти з рідними

"Запрошуємо рівнян до відзначення різдвяних свят у місті. Ми створили цикл заходів під назвою "Тепле Різдво" і розпочинаємо ми з резиденцій святого Миколая", - зазначають у дописі. Рівняни зможуть відвідати низку цікавих подій: Рівненський зоопарк - 5-10 грудня. Рівненський зоопарк запрошує на щоденні екскурсії впродовж 5-ти днів. Екскурсії проводитимуть щодня з 10:00 до 14:00. Обов'язковий попередній запис за телефоном 098 354 53 99; Таємничі Підземелля Рівного - 3-30 грудня. Обов'язковий попередній запис за номером 097 972 68 79; Парк історичної реконструкції "Оствиця" - 19 листопада-19 грудня. Групове відвідування, тривалість 1-1,5 години. Обов'язковий попередній запис за телефоном 068 346 29 00.