Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Президент: Нікому не вдасться змусити нас віддати свою свободу

Президент Володимир Зеленський зазначив, що нікому не вдаться змусити українців віддати свою свободу та незалежність. Про це він сказав під час сьогоднішнього брифінгу. 

Зокрема він наголосив, що Росія уже почала отримувати перші санкції з великого пакету санкцій у зв'язку із вторгненням в Україну. Найбільш потужних у світовій історії. 

- Нікому не вдасться переконати чи змусити нас, українців, віддати свою свободу, свою незалежність, свій суверенітет. Але, схоже, що російське керівництво намагається це зробити за рахунок знищення потенціалу їхньої країни. Усе, що було зроблено Росією з 2000 року, може бути зараз просто спалено в прямому ефірі на очах усього світу.

Ми наголошуємо, що не Україна обрала шлях війни. Але Україна пропонує повернутись на шлях до миру, - сказав глава держави. 

Володимир Зеленський закликав українців допомагати національному захисту, вставати до лав Збройних сил та підрозділів територіальної оборони, допомагати волонтерській спільноті та медичні системі, наприклад, донорством крові.

Політиків та керівників громади президента закликав допомагати людям, забезпечувати нормальне життя настільки, наскільки це можливо. Також глава держави зазначив, що кожен повинен піклуватися про близьких та дбати про сусідів чи знайомих, які цього потребують. А журналістів закликав захищати демократію та свободу України. 

 

Читати також