![](https://rivne.media/media/img/650/2024/03/2024033117213037.jpg)
Сьогодні, 31 березня, близько 14 години до поліції надійшло повідомлення 41-річної дубенчанки, що її батько поблизу господарства виявив скриньку із запискою.
Інформують у пресслужбі поліції Рівненщини.
На місце події виїхали екстрені служби — поліцейські, рятувальники та медики.
Працівники вибухотехнічної служби за допомогою портативної рентген-установки «Х- RAY» змогли її «просвітити». Відтак вдалося встановити, що в середині вибухонебезпечних предметів не було.
У скриньці знаходилися дитячі іграшки, а текст записки розпізнати не вдалося внаслідок впливу зовнішнього середовища.
Однак поліцейські підкреслюють, що дубенчанка вчинила правильно: жінка повідомила до поліції, не підходила до предмету і не допускала сторонніх осіб до місця події.
![](/media/img/650/2024/03/202403314605.jpg)
![](/media/img/650/2024/03/202403312529.jpg)
![](/media/img/650/2024/03/202403312264.jpg)
![](/media/img/650/2024/03/202403314972.jpg)
![](/media/img/650/2024/03/202403313419.jpg)