Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Прикордонники "спіймали" мешканців Рівненщини, які хотіли незаконно виїхати з країни

Протягом вихідних прикордонники Чернівецького загону притягнули до відповідальності 7-х громадян України, за незаконне перетинання державного кордону України.

Про це повідомляють у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Зокрема охоронці кордону відділу прикордонної служби «Селятин» затримали 3-х правопорушників, які поза пунктами пропуску намагалися потрапити до Румунії. Невідомих осіб виявив та допоміг затримати службовий собака, коли останні намагалися подолати інженерні споруди. Як з’ясувалося згодом, правопорушниками виявились мешканці Чернівецької області, військовозобов’язані, яким наразі обмежено виїзд з України.

Водночас впродовж вихідних військовослужбовці відділів «Кельменці» та «Сокиряни» припинили 4 випадки незаконного перетину кордону та затримали ще 4-х осіб призовного віку, які в незаконний спосіб намагалися потрапити до Молдови. Чоловіки не змогли підтвердити мету свого прибуття до прикордоння, а згодом зізнались про наміри незаконно перетнути кордон. Порушниками кордону виявилися мешканці Рівненської, Донецької та Харківської областей.

Усіх правопорушників притягнено до відповідальності за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

 

 

Читати також