Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Прийом дітей у 1 клас під час карантину: як реєструватимуть у Рівному та що для цього потрібно

Фото - ілюстративне

Вже завтра, 1 квітня, в усіх школах Рівного мав стартувати набір дітей на навчання до 1-го класу. Однак, через загальнонаціональний карантин в усіх навчальних закладах з метою запобігання поширенню коронавірусу в Україні, який оголосили 13 березня і який триватиме щонайменше до 24 квітня включно, прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1 класу відтермінували до завершення карантинних заходів.

Це означає, що батьки поки не можуть особисто прийти в школу і подати заяву та інші необхідні документи на прийом дитини до першого класу. Проте, це наразі заликають робити онлайн - через електронну систему реєстрації в заклади загальної середньої освіти, яка, власне, стартує вже від завтра, 1 квітня.

Електронна реєстрація дітей до першого класу шкіл розроблена і підготовлена в рамках проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» і діє в усіх школах Рівного без виключення. Це дає можливість батькам подати заяву в режимі он-лайн, не виходячи з дому, на вступ дитини до школи. Для цього слід ознайомитися з умовами подачі електронної заяви і прикріпити до неї відскановані копії необхідних для вступу документів. Батьки можуть зазначати необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви. А вже після закінчення карантину їх оригінали слід буде принести в заклад.

Відтак, кожна школа має доступ до перегляду та обробки заяв, налаштування реквізитів та відображення закладу на мапі, редагування спроможності закладу і території обслуговування, а обласні та міські управління мають доступ до загальної статистики реєстрації серед підпорядкованих їм закладів освіти.

Електронна система реєстрації в заклади загальної середньої освіти працює у 5 етапів:

 1. Реєструємось на сайті;
 2. Створюємо заявку;
 3. Школа опрацьовує заяву;
 4. Отримуємо поштою подальші вказівки;
 5. Отримуємо результати зарахування.

Для того, аби зареєструвати дитину онлайн на вступ на навчання до 1-го класу у Рівному, необхідно:

 • зареєструватись на сайті за цим посиланням;
 • обрати зі списку тут потрібну школу;
 • створити онлайн-заявку;
 • прикріпити скановані копії необхідних документів;
 • по завершенні карантину - особисто принести оригінали документів до закладу. 

Інструкція для батьків з реєстрації на сайті доступна за цим посиланням.

Заначимо, що електронна реєстрація першачків у системі «school.isuo.orq» є абсолютно безкоштовною для всіх користувачів.

До слова, прийом документів у перші класи територіально закріплених шкіл Рівного триватиме аж до 1-го вересня. Про це повідомила заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська.

- Що потрібно зробити: батьки, діти яких 1-го вересня мають іти в школу, мають знати мікрорайон і до якої школи вони територіально відносяться, і через інформаційну систему управління освітою ІСУО можуть зареєструвати уже з 1-го квітня свою дитину в ту чи іншу школу, - зазначила Галина Кульчинська.

Які документи необхідно подати для зарахування дитини до першого класу онлайн :

 1. Копія свідоцтва про народження дитини;
 2. Медична довідка дитини за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу  про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
 3. Копія сторінки паспорта одного з батьків, де зазначено місце реєстрації проживання.

Які документи необхідно принести в школу після закінчення карантину:

 1. Заява встановленої форми (бланк заяви видається навчальним закладом). 
 2. Оригінали усіх вказаних вище документів.

Нагадаємо, що право на першочергове зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти мають:

 • діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти (територіальна приналежність) – місце проживання підтверджується документом дитини або одного з батьків;
 • діти, брати/сестри яких навчаються у цьому закладі освіти;
 • діти працівників цього закладу освіти.

Першочергове право на зарахування до закладу освіти будуть мати діти, місце проживання яких відноситься до певного закладу, діти, якщо їх старший брат або сестра навчається у цьому закладі, діти працівників цього закладу, а також діти, які мають особливі освітні потреби, - нагадала заступниця начальника міського управління освіти Катерина Сичик.

Про територіальну приналежність до школи, тобто до якої школи у Рівному має йти вчитися ваша дитина, згідно з місцем реєстрації проживання, ви можете знайти тут: 

Нагадаємо, що дитина може піти навчатися і в іншу школу, а не в ту, до якої належить за проживанням, проте це буде можливим лише тоді, якщо у навчальному закладі залишаться вільні місця. В іншому разі школа має право відмовити вашій дитині у навчанні в школі, до якої територіально не належить. Додамо, що вільні місця можуть з’явитись у школі, коли будуть вже зараховані всі діти за місцем проживання. А на вільні місця діти зараховуються за результатом жеребкування.

Читати також

07.06.2023 У громаді на Рівненщині згорів дах будівлі

Відомо, що 6 червня о 14:51 на спецлінію "101" надійшло повідомлення про пожежу за адресою: с. Демидівка, Демидівської ТГ, Дубенського р-ну. На місце виклику було направлено чергове відділення вогнеборців 24-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Демидівка. Прибувши за вказаною адресою рятувальники побачили, що пожежа виникла у господарчій будівлі. На гасіння оперативно було подано вогнегасні речовини. Внаслідок пожежі вогнем знищено покриття на площі 60м2, перекриття на площі 15 м2 господарської будівлі. Жертв та постраждалих немає. До ліквідації було залучено одну автоцистерну та четверо вогнеборців. Причина пожежі встановлюється.