Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Протитанкіст із Чернігівщини знищив кілька десятків ворожих танків

Ігору ще немає 30-ти, але на його рахунку вже кілька десятків ворожих танків. Чоловік розповідає, що хоче довести рахунок до сотні. 

Як повідомляють у пресслужбі Операції об'єднаних сил, за роки війни воїн опанував усі протитанкові засоби, що є на озброєнні української армії, в тому числі й закордонні зразки – Javelin та NLAW.

Ігор розповідає, — зустрічати окупантів є чим. Засобів – достатньо, як для дальнього бою, та і для ближнього. Чоловік є фанатом української «Стугни». Вона зручна, безпечна та ефективно працює на відстані до 5 кілометрів.

Точну кількість знищеної техніки Ігор називати не хоче.

"Для нашого розрахунку процес знищення російських танків чи БМП давно перетворився на буденність. Про що тут розповідати? Ну, побачили ворожу машину, навелися, постріл – і все, танк перетворився на купу металобрухту. Потім – наступний, якщо треба, змінюємо позицію і продовжуємо роботу. І так щодня", — розповідає військовий. 

Ще два роки тому Ігор працював на залізниці. Каже, на рідній землі, Чернігівщині, нині теж щодня точаться бої. Він запевняє — ЗСУ готові зустрічати будь-яку кількість окупантів і боронити свій край.

Читати також