Публікувала оголені фото та вела еротичні трансляції: уродженку Рівненщини судили у Луцьку

Ілюстративне фото

У Луцьку суд розглянув справу уродженки села Велика Любаша, що на Костопільщині. Зокрема, жінку обвинувачували у розповсюджені своїх оголених світлин з метою збагачення.

Зокрема, згідно матеріалів справи, 10 червня минулого року обвинувачена опублікувала на сайті під власним нік-неймом свої "голі" фото. 

Після цього жінка, перебуваючи у режимі "онлайн" з відвідувачами вказаного сайту оголилася та крупним планом на веб-камеру демонструвала свої статеві органи, торкалась їх за допомогою рук та інших предметів. Таким чином, жінка виготовила та розповсюдила зображення, що містять ознаки порнографії та перебувають у вільному доступі для усіх користувачів сайту.

Тож, органом досудового розслідування вказані умисні дії обвинуваченої кваліфіковані за ч. 1 ст. 301 КК України, які виразились у виготовленні, з метою розповсюдження, а також розповсюдженні зображень порнографічного характеру.

Жінка визнала всі обставини обвинувачення та уклала угоду із прокурором. Згідно з нею, жінка визнала свою провину та отримала штраф у розмірі 34 тисяч гривень.Також із неї стягнули понад 2 тис. за проведення двох мистецтвознавчих експертиз. 

Суд визнав, що узгоджене сторонами покарання буде необхідним і достатнім для виправлення та перевиховання обвинуваченої жінки та попередження вчинення нею нових кримінальних правопорушень, так і іншими особами.

Читайте також