П'ятірка найбільш затребуваних у дачників способів, які дозволяють їм не переживати за збереження врожаю ярового часнику, інформує Ukr.Media.
У землі
Нагадаємо: перед тим, як відправити часник на зберігання, його потрібно добре просушити, після чого варто перекласти в поліетиленовий пакет, зав'язати і залишити в ямі глибиною 35-40 см. Зверху часник слід укрити шаром, що складається з тирси, після чого потрібно закидати землею.
У тканинному мішку
У цьому випадку вам знадобиться мішок, зшитий з щільної тканини. У нього потрібно скласти часник, зав'язати і залишити на зберігання, підвісивши в просторі між дерев'яними віконними рамами.
У косі
З назви стає зрозуміло, що цей спосіб передбачає необхідність заплести часник у косу. Таку часникову "кіску" необхідно зберігати, підвісивши в сухому приміщенні, де панує прохолода.
У солі
Вам потрібно знайти ящик — можна із пластмаси. Помістіть у нього часник і пересипте сіллю, після чого віднесіть контейнер туди, де холодно, але не сильно — допустима температура — 3-5 градусів. Цим вимогам в ідеалі відповідає льох.
У тирсі
Щоб зберегти часник, його можна укласти в картонну коробку і заповнити бокс тирсою.